LÉTO-POSLEDNĺ VOLNÝ TÝDEN V ČERVNU 2019!!!

 
CHALUPA LEŽĺ NA OKRAJI VINAŘSKÉ OBCE STAROVIČKY S VÝHLEDEM NA PáLAVU A OKOLNĺ KRAJINU, PŘĺMO NA VINAŘSKÉ STEZCE "KRAJEM ANDRÉ". JDE O DVĚ SAMOSTATNÉ CHALUPY VČETNĚ GARáŽE, ZAHRADY, DVORKU, BAZÉNU, POSEZENĺ U KAŽDÉHO OBJEKTU, DĚTSKÉHO KOUTKU. V HLAVNĺ BUDOVĚ U BAZÉNU SE NACHáZĺ TŘI LOŽNICE S CELKEM 10 LŮŽKY A POSTÝLKOU, DáLE OBÝVACĺ HALA S KUCHYNĺ, KRBEM A ROZKLáDACĺ ROHOVOU SEDAČKOU PRO DVĚ OSOBY. VELKá KOUPELNA S VANOU, SPRCHOVÝM KOUTEM A WC. TECHNICKá MĺSTNOST S PRAČKOU. NA CHODBĚ U POKOJŮ JE NOVĚ KLIMATIZAČNĺ JEDNOTKA A SAMOSTATNÉ WC. CHALUPA CELKEM OBYTNá PLOCHA 140 m2. Z OBÝVACĺ HALY VSTUP PŘĺMO NA TERASU S POSEZENĺM U BAZÉNU.
VE VEDLEJŠĺ BUDOVĚ V PODKROVĺ SE NACHáZĺ PERFEKTNĚ VYBAVENÝ KLIMATIZOVANÝ APARTMáN 3+KK S OBYTNOU PLOCHOU 75 m2. V APARTMáNU JSOU DVĚ LOŽNICE S 6ti LŮŽKY, OBÝVACĺ HALA S KUCHYŇSKÝM KOUTEM, TV A ROZKLáDACĺ SEDAČKOU PRO 2 OSOBY, KOUPELNA SE SPRCHOVÝM KOUTEM, WC A PRAČKOU. V PŘĺZEMĺ GARᎠPRO DVĚ VOZIDLA, MĺSTNOST S INFRASAUNOU PRO 4 OSOBY A SPRCHAMI. DáLE LETNĺ KUCHYŇ S TV A ROZKLáDACĺ SEDAČKOU. SOUČáSTĺ LETNĺ KUCHYNĚ JE I MALá KOUPELNA SE SPRCHOVÝM KOUTEM A WC. POD BUDOVOU JE SKLĺPEK S POSEZENĺM. Z VENKOVNĺ ČáSTI PŘĺSTŘEŠEK S POSEZENĺM U DĚTSKÉHO KOUTKU.
U POSEZENĺ JE PĺSKOVIŠTĚ, HOUPAČKY, PROLÉZAČKA, SKÁKACĺ TRAMPOLĺNA.

Na zahradě ve dvoře je velká tenisová stěna či prostor pro sportovní vyžití. Také je Vám zde k dispozici velký zastřešený bazén o rozměrech 8x4x1,6m. K dispozici je rovněž půjčovna kol jak pro malé, tak i velké cyklisty (omezené množství kol).

HLAVNĺ I VEDLEJŠĺ BUDOVA JSOU KLIMATIZOVANÉ. SVÉ AUTO, KOLO NEBO MOTOCYKL SI MŮŽETE ZAPARKOVAT NA PARKOVIŠTI PŘED DOMEM, V GARáŽI NEBO VE DVOŘE. V CELÉM OBJEKTU, I NA ZAHRADĚ I VE DVOŘE JE MOŽNOST BEZDRáTOVÉHO PŘIPOJENĺ K INTERNETU. PO DOHODĚ VáM MŮŽEME NABĺDNOUT PROHLĺDKU NAŠEHO MALÉHO SKLĺPKU, KTERÝ SE NACHáZĺ CCA. 100M OD CHALUPY VČETNĚ DEGUSTACE NEBO PŘĺPADNĚ DEGUSTACI VE SKLEPĚ U NĚKTERÉHO Z VINAŘŮ Z OKOLĺ. POSEZENĺ VE SKLĺPKU POD CHALUPOU JE UBYTOVANÝM K DISPOZICI 24H. Zvířecí miláčky nechte prosím doma.Příjezd po 16.00hod a odjezd do 10.00hod.


Těšíme se na Vás