CHALUPA - DVĚ BUDOVY V OBJEKTU PRO MAXIMÁLNÍ POČET 16 OSOB

 
CHALUPA LEŽÍ NA OKRAJI VINAŘSKÉ OBCE STAROVIČKY S VÝHLEDEM NA PÁLAVU A OKOLNÍ KRAJINU, PŘÍMO NA VINAŘSKÉ STEZCE „KRAJEM ANDRÉ“. JDE O DVĚ SAMOSTATNÉ CHALUPY VČETNĚ GARÁŽE, ZAHRADY, DVORKU, BAZÉNU, POSEZENÍ U KAŽDÉHO OBJEKTU, DĚTSKÉHO KOUTKU. V HLAVNÍ BUDOVĚ U BAZÉNU SE NACHÁZÍ TŘI LOŽNICE S CELKEM 10 LŮŽKY A POSTÝLKOU, DÁLE OBÝVACÍ HALA S KUCHYNÍ, KRBEM A ROZKLÁDACÍ ROHOVOU SEDAČKOU PRO DVĚ OSOBY. VELKÁ KOUPELNA S VANOU, SPRCHOVÝM KOUTEM A WC. TECHNICKÁ MÍSTNOST S PRAČKOU. NA CHODBĚ U POKOJŮ JE NOVĚ KLIMATIZAČNÍ JEDNOTKA A SAMOSTATNÉ WC. CHALUPA CELKEM OBYTNÁ PLOCHA 140 m2. Z OBÝVACÍ HALY VSTUP PŘÍMO NA TERASU S POSEZENÍM U BAZÉNU.
VE VEDLEJŠÍ BUDOVĚ V PODKROVÍ SE NACHÁZÍ PERFEKTNĚ VYBAVENÝ KLIMATIZOVANÝ APARTMÁN 3+KK S OBYTNOU PLOCHOU 75 m2. V APARTMÁNU JSOU DVĚ LOŽNICE S 6ti LŮŽKY, OBÝVACÍ HALA S KUCHYŇSKÝM KOUTEM, TV A ROZKLÁDACÍ SEDAČKOU PRO 2 OSOBY, KOUPELNA SE SPRCHOVÝM KOUTEM, WC A PRAČKOU. V PŘÍZEMÍ GARÁŽ PRO DVĚ VOZIDLA, MÍSTNOST S INFRASAUNOU PRO 4 OSOBY A SPRCHAMI. DÁLE LETNÍ KUCHYŇ S TV A ROZKLÁDACÍ SEDAČKOU. SOUČÁSTÍ LETNÍ KUCHYNĚ JE I MALÁ KOUPELNA SE SPRCHOVÝM KOUTEM A WC. POD BUDOVOU JE SKLÍPEK S POSEZENÍM. Z VENKOVNÍ ČÁSTI PŘÍSTŘEŠEK S POSEZENÍM U DĚTSKÉHO KOUTKU.
U POSEZENÍ JE PÍSKOVIŠTĚ, HOUPAČKY, PROLÉZAČKA, SKÁKACÍ TRAMPOLÍNA.

Na zahradě ve dvoře je velká tenisová stěna či prostor pro sportovní vyžití. Také je Vám zde k dispozici velký zastřešený bazén o rozměrech 8x4x1,6m. K dispozici je rovněž půjčovna kol jak pro malé, tak i velké cyklisty(omezené množství kol).

HLAVNÍ I VEDLEJŠÍ BUDOVA JSOU KLIMATIZOVANÉ. SVÉ AUTO, KOLO NEBO MOTOCYKL SI MŮŽETE ZAPARKOVAT NA PARKOVIŠTI PŘED DOMEM, V GARÁŽI NEBO VE DVOŘE. V CELÉM OBJEKTU, I NA ZAHRADĚ I VE DVOŘE JE MOŽNOST BEZDRÁTOVÉHO PŘIPOJENÍ K INTERNETU. PO DOHODĚ VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT PROHLÍDKU NAŠEHO MALÉHO SKLÍPKU, KTERÝ SE NACHÁZÍ CCA. 100M OD CHALUPY VČETNĚ DEGUSTACE NEBO PŘÍPADNĚ DEGUSTACI VE SKLEPĚ U NĚKTERÉHO Z VINAŘŮ Z OKOLÍ. POSEZENÍ VE SKLÍPKU POD CHALUPOU JE UBYTOVANÝM K DISPOZICI 24H. Zvířecí miláčky nechte prosím doma.Příjezd po 16.00hod a odjezd do 10.00hod.


Těšíme se na Vás