Vyhlídka U OBRÁZKU u Staroviček
Rozhledna u Staroviček neboli Vyhlídka "U obrázku" je jednou z nejmladších vyhlídek či rozhleden na jihu Moravy. Její stavba byla dokončena zastřešením v říjnu 2007. Přestože je vyhlídka vysoká pouhých 7 metrů a samotná plošina je umístěna ve výšce pouhých 3 metrů nad zemí (nahoru vyšlapete celých 15 schodů), poskytuje návštěvníkům velmi pěkný výhled do krajiny. Nedaleko od rozhledny se nachází další místní zajímavost - Boží muka z 15. století.


 

Wikyland
Za každého počasí můžete navštívit zábavní centrum WIKYLAND v Brně. Zábavní centrum WIKYLAND nabízí pro děti a jejich rodiče spoustu atrakcí a zábavy. Na ploše 3.000 m2 si můžete společně s Vašimi dětmi užít spoustu zábavy a dobrodružství, nebo naopak můžete Vaše dítě svěřit do péče personálu a sami si užít volnou chvilku v klidové zóně v restauraci či využít další nabídku našich služeb pro dospělé zákazníky. Ve vnitřním prostoru se nachází velká škála prolézaček, kolotočů, tobogánů, pirátská loď, horolezecká stěna, trampolíny, skákací hrady, mini diskotéka, kino, atd.

 

Aqualand Moravia
Aqualand Moravia je aquapark v obci Pasohlávky v okrese Brno-venkov. Jeho kapacita je 8000 návštěvníků a vodní plocha měří přes 3000 m2. Součástí aquaparku je 7 bazénů, 12 tobogánů, 24 typů saun, 4 vířivky, wellness zóna (kryozóna, římské a sluneční lázně) a restaurace pro 480 hostů. Aqualand Moravia byl slavnostně otevřen 1. srpna 2013. Pro termální bazén aquapark využivá geotermální vrt Mušov s teplotou 46 °C, který má osvědčení přírodního léčivého zdroje od Ministerstva zdravotnictví české republiky.

 

Bobová dráha
Nový unikát Modrých Hor je od května 2010 otevřený kousek od známé sjezdovky v Němčičkách. Na obří letní bobové dráze se můžete pustit dolů rychlostí až 40 km/h. Užijte si ten pravý adrenalin! 

Kouplaliště Hustopeče
Moderní nové koupaliště, uvedené do provozu v roce 1996, s masážními tryskami, protiproudovým kanálem plavecký bazén 25x15m kanál s proudem a velkou dvojskluzavkou soustava masážních a relaxačních bazénů s vodotryskem, vodním hřibem, masážními tryskami a podvodním osvětlením pro relaxaci dětský bazén s vodním hřibem a dětskou skluzavkou dojezdový bazén pro tobogán.


Květen - červen: PO-Pá 13:00-18:00, SO-NE 10:00-18:00
červenec - Srpen: PO-NE 9:00-21:00
 

Sportovní rybolov Zaječí
V katastru obce Zaječí se nacházejí dvě bývalá štěrkoviště o rozloze 2 ha a 4,5 ha, kde se věnujeme sportovnímu rybolovu. Tyto štěrkovny jsou bohatě zarybněny rybí obsádkou kapr, amur, štika, sumec. Můžeme garantovat ulovení trofejních kusů těchto ryb. Nádherná zákoutí řeky Dyje a nebo Novomlýnská jezera rovněž vybízí k rybolovu


 

Lázně Lednice na Moravě
Rodinné lázně nacházející se na jižní Moravě v srdci Lednicko-valtického areálu, byly otevřeny v roce 2007 a poskytují léčebné a rehabilitační služby. Využívají účinky přírodní jodobromové minerální vody, která blahodárně působí na pohybový a oběhový systém, na neurologické nemoci, ale i na gynekologické potíže a stavy po popáleninách. V jihomoravských Lázních Lednice máte moře na dosah...


 

Lednicko-valtický AreálLednický zámek
Historie zámeckého parku souvisí s dějinami zámku. Z velké klasicistní úpravy, uskutečněné na sklonku 18. století, zachoval se minaret postavený v maurském slohu knížecím architektem Josefem Hardtmuthem v letech 1797 až 1802. Technicky neobyčejně odvážná věž minaretu, postavená z pískovcových kvádrů na základech ztužených pilotami a roštem, vysoká 59,39 m, je v dolní části obklopena čtyřbokou budovou pavilónu, nesenou dvanácti arkádami. Salóny v poschodí pavilónu jsou vyzdobeny maurskými ornamenty.
Minaret
Romantická dominanta lednického zámeckého parku na jeho severním okraji při břehu Zámeckého rybníka, asi 2 km od zámku. Stavba v maurském slohu postavená v 1. 1797 — 1802 podle projektu J. Hardtmutha. Je to největší stavba tohoto druhu v mimoislámských zemích. Z jednopatrové hranolové budovy prolomené v přízemí dvanácti arkádami vyrůstá 60 m vysoká věž, dělená třemi ochozy a završená kamennou přílbou. Místnosti v 1. patře budovy jsou bohatě zdobeny malovanými maureskami. Minaret je veřejnosti přístupný a ze všech ochozů se naskýtá pohled na malebný Zámecký rybník, jehož plochu člení četné ostrovy, a po okolí, z horního ochozu daleký rozhled po okolní jihomoravské nížině. Pro starší výletníky upozornění, výstup z přízemí až na nejvyšší ochoz je po 300 schodech (ale stojí za to je zdolat).

Janův hrad
Romantický letohrádek, napodobující zříceninu středověkého hradu, byl postaven r. 1807 podle projektu J. Hardtmutha. Pravidelnost téměř čtvercového půdorysu vnitřního nádvoří, obehnaného vysokou kulisou zdí, je rušena rozmanitými útvary nárožních věží. Obytné křídlo je v hlavním průčelí. Sloužil jako myslivna a lovecký zámeček v době honů. Příchod a příjezd od ladenského mostu podél dyjského ramene.